Mini Laptop Acer eMachines & iPhone 4s 16gb ful..

Shitet nga: iphone 30 Pri 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 EUR   300 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Mini Laptop Acer eMachines.. shum pak i perdorur . shum i rujtun dhe shum praktik para nje muaji i ardhur nga gjermania. ka kushtu 299 euro .
ka windows 7 (starter) te instaluar .procesor : 1.60Ghz , 1 gb ram , 10.1 inch madhesi

veqmas kushton 175 euroIphone 4s me 16 gb memorie dhe full unlock , dmth pranon te gjitha kartelat.
shum i rujtun me folia (mbrojtse) para dhe mbrapa . ka verzionin e ri 8.1.2 .

iphoni veqmas kushton 160 euro


te dyt bashk kushtojn 300 . mundesi ndrrimi me motorr Gilera DNA , skuter mondial ,(te jene ne gjendje te rregullt) ose ndonje gje tjeter qe me konvenon me ndrrim kan tjeter qmim.

whatsapp & viber : +38649120431

tag : iphone 4 ,4s, 3 , 3gs , 2 , 5 , 5s ,6 , nexus , motorola , nokia , samsung s2 s3 s4 s5 , llaptop , mini llaptop , kompjuter , skuter , mondial , motorr , gilera dna
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim