Laptop 8giga ram,300giga hardisk,qmimi diskutushem

Shitet nga: Agon 12 Mar 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Asus
Modeli: Core
Shes llaptopin i tipit te ri Core i5 me 8giga Ram e 300giga hardisk vjen me flladitese per me shum shikoni ne foto qmimi 400 euro i diskutushem , po ashtu nderroj me PS4 ndersa me PS3 vetem sipas marrveshjes mundeni me kontaktu ne viber dhe whats app +38649855557
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim