Laptop Core i5 8gigaRAM Shes nderroj me Ps3 - Ps4

Shitet nga: Agon 12 Mar 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Asus
Modeli: Core
Shes llaptop Core i5 (HP) 8giga RAM hardiskin e ka 300giga e shum sene tjera ngjendje te rregullt vjen me flladitese etj qmimi 430 euro (i diskutueshem) po ashtu nderroj edhe me PS4 si dhe me PS3 sipas marrveshjes mundeni me kontaktu ne viber dhe whatss app +38649855557
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim