Laptop Dell

Shitet nga: xxxxxx 19 Shk 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   100 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shitet lloptopi dell d 630 iposa aredhun nga gjermania eshte shum i mire dhe lire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim