Laptop

Shitet nga: ROBERT 14 Shk 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
SHITET LAPTOP LENOVO ThinkPAD T400 2GB RAM ESHTE SHUM I MIR I MUNGON BATERIA DHE PUNON VETEM KUR ESHTE NE RRYM.BOJ NDRRIM ME TABLET!!!!!!

PER ME SHUME INFORMATA KONTAKTONI NE NUMRIN E TELEFONIT


+37744224254
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim