PC(Kompjutera) me shumic dhe pakic..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ExperTeam 12 Maj 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Tableta
Klient të Nderuar

ExperTeam-Klinë & ExperTeam-Gurrakoc bën shitjen e paisjeve Kompjuterike me shumicë dhe pakic.

ExperTeam në bashkpunim me Kompanin IPKO & DigitAlb bën Kabllimin/ Shprendarjen e Televizionit Digital(DTV) si dhe Internetiti në Fshatrat:
Gurrakoc, Gjurgjevik i Vogel, Pogragjë, si dhe se shpejti në Fshatrat:
Klinafc, Jashanicë, Dushë, Gjurgjevik i Madh, Dresnikë, Zajmë ejt.

ExperTeam ISP përmes valeve WIFI(antenave) bën Shprendarjen e Internetit në te gith Komunen e Klinës dhe Istogut.
____________________________________________________________________________________

Për ma shumë Informacione na Kontaktoni në:

ExperTeam-Klinë
Tel.: +377 (0) 44 200 045
Tel.: +386 (0) 49 316 332
E-Mail: Info@experteam-computers.com
www.ExperTeam-Computers.com
Sheshi Mujë Krasniqi P.N
32000 Klinë

ExperTeam-Gurrakoc
Tel.: +377 (0) 44 364 878
Tel.: +386 (0) 49 370 937
E-Mail: Info@experteam-computers.com
www.ExperTeam-Computers.com
Rruga Besim Kabashi P.N
32000 Gurrakoc

Facebook Link: https://www.facebook.com/pages/Experteam-Computers/570571859670949?fref=ts

Përshkrimi: Çmimi për Njesi
Shtepiza: HP 800 Elite ,SFF, Core2Duo 3.16 Ghz ,R 2-4 GB pa HDD 70.00 €
Shtepiza: HP 800 Elite ,SFF, Core2Duo 3.16 Ghz ,R 2-4 GB 80-360 GB HDD 80.00 €
Shtepiza: HP 8100,Elite SFF Core i5 3.2 Ghz R 4 GB ,250 HD 240.00 €
Shtepiza: Dell Tower Optiplex 755 Core2Duo 2.66 Ghz , R 2-4 GB 80-250 HDD 75.00 €
Shtepiza: Fujtsu Simens esprimo Tower Core2Duo 3.0 ,R2 GB ,80 HD 75.00 €
Shtepiza: Fujtsu Simens esprimo Tower Core2Duo 2.83, ,R2 GB ,80 HD 70.00..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim