PLAYSTATION 2 SLIM + CD

Shitet nga: FATOS 29 Nën 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Klinë
Eshte i sapo ardhur nga gjermania,eshte ne gjendje shume te mir funksionale.
Vjen se bashku me dy doreza (kontroller) dhe me 2 CD origjinale , ato jane : Pes 2012 dhe Fifa 2010.Per me shume informata kontaktoni ne numrin 044 223 122 dhe ne viber +377 44 223122
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim