PlayStation2

Shitet nga: toni 30 Gsh 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Klinë
shes PlayStation2 komplet me 2 dorza me adapter me kabllo qe muntohen ne tw SONY esht me usb4GB dhe me qipin e programit me CD zdi a i pranon kurr skom provu ka lojen ne qip PES2015 munesh edhe lojra tjer me i qit ne qip ose ndrrim ndrim i munshum me nai telefon qe e ka qmimin deri 45euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim