Playstation 2 original prej Amerike

Shitet nga: driton 11 Qer 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   80 EUR

Komuna: Klinë
ndrroj me naj bicikell sony osht shum i mir nuk ka defekte me gjostika dhe pjes percjellse dhe 2 gjipa ka 8 giga
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim