Playstation2 me 2cd

Shitet nga: gentian 07 Jan 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   70 EUR

Komuna: Klinë
Shes Playstation2 së bashku me dy CD të cilat janë ALL STARS WWE e cila është originale tjetra PRO EVOLUTION SOCCER 4.Është në gjëndje shumë të mirë, nuk ka asnjë defekt.Vjen me një gjostik dhe me të gjitha kabllat që i nevojiten siq shihet edhe në foto.Të interesuarit mund të thirrni edhe ne viber +4915752153356.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim