SonyPlaystation2

Shitet nga: Herolind 22 Nën 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Klinë
Esht ne gjendje te rregullt esht sony i trash vjen me 20 cd po ashtu edhe vollanin dhe gazin ika tri momerikart esht ngjyr zez esht e perdorun 1 jav dhe i ardhur nga anglia...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim