XBOX 360

Shitet nga: Klodina 06 Shk 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Klinë
Xbox360 120gb Hdd me qasje online (munesh me lu online dhe me hi n'internet me ta) gjendje shume e mir posa ardhur nga gjermania me lojrat Gta 4 Halo 3 dhe Dead or ALIVE 4 ME JOYSTIC ME RREZE (pa kabell) i pa perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim