playstation 1

Shitet nga: kadri 21 Mar 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Klinë
shes playstation 1 pa gjostika pa memory kard me kablla me dy cd loje nje per playstation 2 dhe nje per playstation 1 lojrat jane : DTM RACE DRIVER 3 dhe FIFA 2000 qmimi 20 euro ndrrim i mundshem me playstation 2 me ni gjostik dhe me kablla nese eshte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim