Dvd per vetura

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: frenki 11 Mar 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
dvd me cd dhe qip... shum e rujtne per gjithqka garentoj cd jati i loxon gjitha ka i ka te gjitha qe i posedon ni divi per vetur,... prse bleres serioz qmimi i volitshem 90 euro...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim