Cd Player mp3 Car Audi

Shitet nga: valon 28 Tet 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shite Cd player mp3 per vetura e firmes se njohur pioneer ne gjendje shume te mire dhe me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim