DVD PER VETURA me qip dhe cd

Shitet nga: frenkyy 11 Mar 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
shited dvd eshe e rujtne siq shihet ne foto... ju jap me garancion.... pres bleres serioz... qmimi 90 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim