Beats by Dr. Dre - Solo HD On-Ear Headphone

Shitet nga: Agron Daka 28 Shk 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shiten Beats by Dr. Dre - Solo HD On-Ear Headphones - Drenched in Red origjinal kontakti viber & whatsapp:+37744785615..Cmimi i arsyeshem sepse jan origjinale dhe jan te perdoruara..muni mi lyp ne google qeso edhe e verteton qmimin e tyne..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim