Dj mix

Shitet nga: Granit sahiti 08 Jan 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet pajisje miximi per muzike e pa perdorur pa pajisje tjera shtese ngjendje fantastike ..... Opsion tjeter ndrrimi me ndonje pajisje elektronike (telefon)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim