LOGITECH SPEAKERS

Shitet nga: noli 28 Mar 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
120-240V-50/60Hz 800mA I MUNGOJN DISA PJESE ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim