Xzent

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Valon 20 Dhj 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Me nje fjal shum e mir ashte veq dy her e kam gjit kerr jo ma shum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim