Yamaha psr 550 (50 Euro)

Shitet nga: yamaha 22 Mar 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   70 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes Sintin Esht I Perdorur Po Ka Nje Problem Te Vogel Nuk I Punojn 5 ose 6 pulla Gjitha Tjerat I Ka Ne Rregull Perpos qatyne pullave shum lir i bejn mi nreq
esht i mir per ushtrime per femij ose per te rritur Flm Per Mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim