dy goma dimri 1 stihl 45 edhe audio

Shitet nga: elson 27 Dhj 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes dy goma dimrit shum pak te perdorne jante ardhura nga gjermania 15x195 me cip te mrenshme jan
shes edhe kto paisje siq
dvd
dy zmadhuse te muzikes
3 reservera digjital
ni reserver i thjesht
ni kasetofon me cd
ni radio me traka me qmim te volitshem
komandus te satelitit
satelit me syn te thesht
zmadhus te rrymes 5500 w
ni motorr stihl 45 origjinal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim