paisje te ndryshme

Shitet nga: Bekim Desku 31 Jan 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
1.tv Quadro. 40 euro - 1.monitor samsung .30 euro-stutdio alwa me etlekomand(digitron)3cd player. radio stereo. 50 euro.-mickrofon Mega UDM-51.20 euro-Linksys Sd208 8-port10/100switch .10 euro-aku black&decker 12 volt.25 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim