Bufer dhe Perforcues

Shitet nga: valentini 03 Shk 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Të tjera
Perforcues:Edge 2500 Watts
Buferi:p2-2x12 rockfordfosgate
nga CH
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim