Adapter per laptop

Shitet nga: Dardan 04 Jan 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Klinë
Adapteri eshte i perdorur dhe eshte perdor per Fujitsu Life book laptop por mund ta modifikoni konektorin nese ju pershtatet dalja e volteve.

Adapteri eshte origjinal, eshte power supply.
Per me shume shiqo fotot.

Cmimi 25 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim