Beteri per HP dhe Dell

Shitet nga: Dardani 27 Dhj 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Klinë
Bateriat jane te pa perdoruna dhe 100% brend origjinal.

Ne foto i keni se cfar modeli i perkasin.

Bateria per dell -> 10 euro

Bateria per HP -> 20 euro

Na kontaktoni permes e-mailit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim