Kablla per Pc

Shitet nga: granit 18 Jan 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   1,5 EUR

Komuna: Klinë
shes kablla per pc me shumice dhe pakice,me shume se 30 kablla te rrymes per pc pa perdor origjinal prej zvicrre,me shume se 30 kablla per monitor Vga,Dvi,Hdmi origjinal krejt ,gjithashtu kablla tjera mini usb,parralel etj.
kabllat e rrymes ka 1 euro
Vga dhe DVI ka 2 euro
Fiks qmimet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim