Printer

Shitet nga: Gnetian 16 Shk 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Klinë
Shes një printer brother, black and white ,laser shpenzon pak ngjyrë , mund te lidhesh me internet dhe te konektosh me IP ne laptop dhe telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim