Switch Cisco Catalyst 4506 & Cisco Catalyst 2950

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ExperTeam 04 Jan 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Cisco Catalyst 4506
Catalyst 4506 2 x Power : 2x1200 = 2400 Euro
Catalyst 4506 1 x Power : 1x=1100 Euro
All in One = Catalyst 4506: 3x=3000 Euro

Cisco Catalyst 2950:
Cisco 2950 48 Porta Hyrjen me Fiber ose LAN GB
Cisco 2950 1 x = 200 Euro me Fiber Modulator
Cisco 2950 1 x = 250 Euro me LAN Modulator

Cisco 2950 10 Copë = 1800 Euro me Fiber Modulator
Cisco 2950 10 Copë = 2250 Euro me Lan Modulator

Jane te pershtatshem per perdorim privat apo biznesor si dhe per trajnime/certifikime ne CISCO (CCNA/CCNP).

ExperTeam
Klinë
044/200 045
049/316 332
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim