Switch Cisco Catalyst 4506 & Cisco Catalyst 2950

Shitet nga: ExperTeam 30 Krr 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Cisco Catalyst 4506


Cisco Catalyst 2950:
Cisco 2950 48 Porta Hyrjen me Fiber ose LAN GB
Cisco 2950 1 me Fiber Modulator
Cisco 2950 1 x me LAN Modulator

Cisco 2950
Cisco 2950

Jane te pershtatshem per perdorim privat apo biznesor si dhe per trajnime/certifikime ne CISCO (CCNA/CCNP).

ExperTeam
Klinë
044/200 045
049/316 332
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim