BASE modeli telefonit

Shitet nga: Drini 17 Shk 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Klinë
Esht tablet nuk ka asni defekt krejt sendet i punojn ka kameren perpara dhe prapa i ban kartela qip nuk ka nese don mund tja bleni esht i ruajtur i perdorur pak punon adapteri i samsungit degjojset i punojn e shes sepse sme duhet 70€ ne zbritje per ju 65€

+38649790464
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim