Ekran për iPhone 4s

Shitet nga: Bledar Gashi 30 Gsh 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 EUR

Komuna: Klinë
Ekrani është në gjendje te rregullt dhe punon perfekt poashtu kam edhe kapakun e pasmë.
Ekrani nuk ka asnjë gërvishtje te vetme , por kapaku i pasmë është vetëm pak i krisur..
Viber : +38643812120 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim