Kimik , USB charger , Laps per display

Shitet nga: Faton 05 Shk 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Klinë
Paisje per samsung me tri funksione ne një , laps per display , kimik per zyre , dhe USB charger , kryesisht per Samsung gjitha modelet e reja , e ka mundesin kur zbrazet mbushet perseri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim