Numer i Vales

Shitet nga: xxxxx 14 Tet 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

34 EUR

Komuna: Klinë
SHES NUMRIN E VALES 900 TEPER I MIR PER BIZENSE TE NDRYSHME SHUM I LEHT DHE I MIR ESHT NR 045 223 883 PER VETEM 34 EURO JU FALEMINDERIT PRES BLERES SERJOZ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim