Orë /smart watch

Shitet nga: Gentian 12 Shk 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Klinë
Shes orë smart watch e cila vednin per Sim card, poashtu micro chip , mund te besh thirrje , mund te lidhe me bluetooth me telefon dhe të menagjosh telefonin pëmes orës . ka kmer mund te besh foto dhe video
ora esht e re dhe pak e përdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim