Zhbllokojm iphone me icloud 4,4s,5,5c

Shitet nga: Resul 15 Gsh 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Zhbllokojm iphone me icloud 4,4s,5,5c!! Si dhe ne gjysem te qmimit te nje servisi te rregullt shum shpejt 044976624
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim