F aparat Profesional Digital OLYMPUS E-500

Shitet nga: Gashi 25 Shk 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR   330 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Fotoaparate
Aparati posedon: 1.Trupi,2.Objektiv 14-45,3.Objektiv 40-150,4.Dy bateri + mbushësi,5.Kabllon për PC,6.Çantë,
7.Card mem.512 MB,8.Kapakët per objektiv.
Çdo gjë i funksionon si me qenë i ri (i përdorur për familje).Ekranin Hyper Cristal LCD
Nuk bën video,vetëm foto.Vendin e ka për dy memorie card XD dhe SD.
Fotot janë origjinale. Çmimi është komplet 330 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim