Lens per Nikon aparat Profesional.

Shitet nga: alberti 01 Pri 02:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shes Lens (Zoom) per Aparat Profesional Nikon.

Lensi asht manuel.dhe asht per 300 m..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim