f aparat Nikon

Shitet nga: gashi 25 Shk 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Fotoaparate
Fotoaparati eshte ne gjendje te rregullt.Posedon baterin,adapterin (per rryme dhe auto)te reja dhe memory card.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim