Cam tring lowest price and many others chanells

Shitet nga: ranya 16 Mar 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë


DigitAlb + Tring
Sky it
Sky de
Sky uk
Canal+ (Spain)
Sky France
etj

2 C-line per çdo Dreambox (prej 2 serverave)

Ofrojme edhe reshare line,
N: line

si dhe bashkpunim varesisht prej kerkesave te klientit.

Bejm Shitjen e Resoverave me PAkic dhe shumic si HD ashtut dhe te thjesht
skype: matrix12552
viper:00201120112760
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim