3 Televizore

Shitet nga: berat 06 Shk 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shiten dy tv e mdhaj ka 280euro a tv i vogli 150 euroo 044.882.041 049.882.041
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim