Bora LCD 32inch

Shitet nga: Behari 05 Maj 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR   150 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet urgjent qmimi shume i volitshem


Jane 3 copa

Nese i merr te gjitha qmimi nga 120
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim