Lg 32Ln540b

Shitet nga: Isuf 05 Shk 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes telivizor ne gjendje shum te mir
Madhsia e ekranit eshte 32 inq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim