Urgjent TV Panasonic

Shitet nga: blerim 18 Mar 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Panasonic
Modeli: Panasonic
Shes urgjent tv panasonic qm qmimi 150 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim