TV PHILIPS 42 inq

Shitet nga: dit 05 Mar 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet televizori "Philips" 42 inq ne gjendje te rregullt

Whatsapp - Viber 0038649-646-329
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim