Televizor BEKO

Shitet nga: Sadri 20 Maj 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizorin e tipit BEKO, ne gjendje te shkelyeshme pune me ekran 51 cm.Televizori disponon edhe digitronin dhe funkisonon ne gjendje shume te mire.Pres te interesuar serioz te cilet mund te me kontaktojne ne numrin 049352182.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim