Televizor Plazma

Shitet nga: Tv 03 Sht 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
i ri n paket , mundsi ndrrimi me Llaptop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim