Televizor

Shitet nga: zef bekaj 19 Nën 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
eshte firme acer eshte i ardhur nga gjermania dhe eshte ne gjendje te rregullt cmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim