DVD hom cinoma 5.1sistem

Shitet nga: Avdyl 12 Gsh 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Video dhe DVD
Punon mire dhe esht ne gjendje shum te mire esht me telekomand!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim