HITACHI

Shitet nga: ardi 15 Mar 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Video dhe DVD
Hitachi esht nga zvicrra zmadhuse me ka ardh prej zvicrre e nuk e perdori per kurgja e po du ose me shit ose me ndrru me diqka p.sh naj samsung s3 s4 ose naj kasetofon per vetur asht ne gjendje shum te mir asht e firmes shum te njoftme hitach. Ky lidhet me dvd.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim